خانه  |  سوالات  |  نقشه‌سايت  |  درباره‌ما

تـــــــوضـــــيــــــحــــــات

  براي مشاهده فهرست مقالات منتشر شده در اين سايت به اينجا مراجعه نماييد.

  نويسنده/مولف:

حسين اردكاني

حسين حسيني

  ويرايش:

1.0

  تاريخ انتشار:

09/12/1384

  باراندازي در قالب:

PDF

 

 

راهنماي نصب Windows SharePoint Services

امروزه تقاضاي زيادي از بخش آي.تي سازمان‌ها براي توسعه سيستم‌هاي پورتال‌ سازماني صورت مي‌گيرد. و دست‌اندركاران آي.تي با مقوله توسعه در اين زمينه درگير شده‌اند. سازمان‌ها اميدوارند با استفاده از پورتال‌ها هماهنگي‌هاي مناسبي در خصوص فرآيندهاي سازماني خود بوجود آورده، بازدهي كاركنانشان را بالا برده و ارتباط با مشتريان و همكارانشان را تقويت كنند.
اما مديريت و توسعه پورتال‌ها ظاهرا كاري سخت است. توسعه و نگهداري پورتالي كه مواردي نظير اشتراك منابع‌، امنيت، گردش‌كار، يكپارچگي و ... را پوشش دهد مقادير زيادي بار كاري براي گروه‌هاي آي.تي بوجود مي‌آورد. به علاوه اين نياز با افزايش پيچيدگي نيازمندي‌هاي سازماني باز هم افزايش مي‌يابد. نيازي نه فقط به پورتال‌هاي بيشتر بلكه به پورتال‌هاي با امكانات بسيار پيچيده‌تر.
آيا بخش‌هاي آي.تي مي‌توانند حجم كار و زمان لازم براي توسعه پورتال‌ها را كاهش دهند؟ بله اينكار مي‌تواند با يكپارچگي سيستم‌هاي پورتال و اجتناب از توسعه پورتال‌هاي مجزا صورت گيرد. به اين ترتيب مسئله توسعه پورتال نيست بلكه راه‌حل در مجهز كردن سازمان با ابزار و روش‌كاري است كه با استفاده از آن سازمان بتواند هر پورتال مورد نيازي را اكنون و يا در آينده توليد كند.
اين مقاله به نحوه نصب و تنظيمات اوليه Windows SharePoint Services به عنوان بستر اصلي راه‌كار Microsoft در اين زمينه مي‌پردازد.

در اين مقاله مي‌خوانيد

 

در اين مقاله مباحث زير مورد بررسي قرار گرفته‌اند:

  مقدمه
  چك ليست مراحل نصب
  نصب Windows SharePoint Services
  نصب فارسي ساز بر روي SharePoint
  نصب قفل
 

... ادامه اين مطلب را از اينجا بخوانيد


آدرس: تهران، خ سهروردي، پايين‌تر از عباس‌آباد، كوچه باسقي، شماره 16
تلفن: 15 الي 88520412 (021)       فكس: 88520412 (021)